Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

2017-09-15 aktualnosci

Warsztaty dla sklepów specjalistycznych

Już 23 go września odbędzie się III edycja warsztatów to już drugi raz pod szyldem Ekostory. W tej edycji właściciele i kierownicy sklepów specjalistycznych skupią się na ważnym aspekcie sprzedaży jakim jest merchandising i jego nowoczesne techniki. Warszaty poprowadzi uznany trener i coach Jakub Lewandowski, założyciel Grupy Dobrych Trenerów Pasja.

 

Ekostory to wielopoziomowy projekt, który ma na celu pomóc właścicielom i managerom sklepów specjalistycznych w prowadzeniu biznesu.

Projekt składa się kilka elementów:

- blog www.ekostory.pl na którym prezentujemy artykuły o ważnych wydarzeniach w branży, artykuły wspierające prowadzenie sklepów specjalistycznych oraz przedstawiamy Wasze historie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami zamieszczonymi na blogu www.ekostory.pl (hasło do zamkniętych artykułów to: mamekosklep).

- promocja: materiały promocyjne, które może być trudno zakupić w niewielkiej ilości w dobrej cenie (woblery, papier do pakowania, torby papierowe) oraz promocja w sieci na blogu i fanpage’ach na Facebooku.

- warsztaty sprzedażowe dotyczące technik sprzedaży bezpośredniej oraz merchandisingu, prowadzone przez profesjonalistów.

 

Projekt jest ciągle rozwijany, chcemy aby jak najlepiej służył Wam – dlatego chętnie posłuchamy o Waszych potrzebach i pomysłach!