Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

2019-02-01 aktualnosci

Oświadczenie firmy w sprawie pożaru

Szanowni Klienci,

Firma musiała wstrzymać działalność z przyczyn losowych, organizujemy się żeby wrócić do Was jak najszybciej i liczymy na Wasze wsparcie

Poniżej oficjalne oświadczenie Spółek:

Warszawa dn. 31.01.2019r.

KOMUNIKAT PRASOWY

Organic Farma Zdrowia S.A. i Eko-Wital Sp. z .o.o. funkcjonują i pracują nad maksymalnie szybkim przywróceniem 100% sprawności działania w zakresie dystrybucji

Zarząd Organic Farma Zdrowia S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym w pożarze - który wybuchł w którymś z wielu magazynów w Prologis Park Żerań – uległ całkowitemu zniszczeniu również magazyn należący do naszej spółki dystrybucyjnej Eko-Wital.

Informujemy, że nie ucierpiał żaden pracownik.

Wielkość poniesionych strat jest jeszcze nieznana. Grupa posiada ważne polisy ubezpieczeniowe odpowiedniej wartości.

Wszystkie działy spółek Organic Farma Zdrowia i Eko-Wital funkcjonują normalnie. W najbliższych dniach zostanie uruchomiony nowy magazyn, a dostawcy zdeklarowali pełne wsparcie, tak aby przywrócić 100% sprawność działania w maksymalnie krótkim czasie.

Do tego czasu, dzięki wsparciu spółki Bio Planet oraz bardzo wielu innych zaprzyjaźnionych firm i osób organizowane są tymczasowe rozwiązania logistyczne pozwalające na możliwie płynne i kompleksowe dostawy towarów.

Wszystkie delikatesy i markety Organic Farma Zdrowia działają bez zakłóceń.

Sławomir Chłoń - Prezes Zarządu