Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

B2B

Platforma B2B została stworzona z myślą o szybkiej i wygodnej obsłudze Państwa zamówienia.

Platforma pozwala złożyć bezpośrednio zamówienie do naszego systemu. Dzięki temu będą Państwo mogli w dogodnym dla siebie czasie przejrzeć ofertę produktów i wybrać potrzebne produkty.

Rejestracja i logowanie.

Rejestracja dla klientów Eko-Wital
Jeśli są już Państwo naszymi klientami i nie macie Państwo jeszcze dostępu do platformy to nic prostszego! Prosimy o kontakt z Przedstawicielem Handlowym który obsługuje Państwa sklep albo z centralą i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo hasło i login.
Rejestracja dla nowych klientów
Prosimy o wysłanie pod adres dok@eko-wital.pl wiadomości e-mail. Potrzebne będą dane kontaktowe Państwa oraz kopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej/KRS, NIP oraz REGON. Dane i dokumenty będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu uwierzytelnienia i kontaktu z Państwem i nie będą udostępniane osobom trzecim. Hasło i login otrzymają Państwo po pozytywnej weryfikacji w przeciągu 48 godzin.

Logowanie
Logowanie odbywa się bezpośrednio na platformie pod adresem b2b.eko-wital.pl oraz na naszej stronie głównej eko-wital.pl. Wystarczy wpisać wcześniej przesłany do Państwa login i hasło i gotowe -  można złożyć zamówienie!