Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

ACAPULCO

ACAPULCO oferuje szeroką gamę produktów spożywczych w bliko 70 krajach świata. Działa na rynku od 20 lat.

Acapulco gwarantuje produkty bez GMO.  Zapewnia identyfikowalność produktu od surowca po produkt końcowy. W ofercie posiada produkty spożywcze ekologiczne, koszerne oraz halal. Certyfikowane produkty ekologiczne są efektem starannie dobranych i przetworzonych składników

Ukryj
Zobacz szczegóły

ANIABIO

Firma Ania specjalizuje się w ciasteczkach zdrowego smaku.

Wypiekane bez tłuszczu z najlepszych składników naturalnych, bez polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Utrwalane przez wypiek w wysokiej temperaturze i niskiej zawartości wody, są pożywne i bogate w pełnowartościowe składniki odżywcze dodając energię i witalność.

Ukryj
Zobacz szczegóły

AUGA

Najwięszkszy w Europie producent żywności ekologocznej w egmentach uprawy roślin i warzyw, uprawy grzybów i produktów gotowych do spożycia

Auga - Litewska marka. Swoje produkty dostarcza do ponad 30 krajów na całym świecie. Inwestuje w badania i rozwój oraz nowoczesne technologie. Strategiczny kierunek firmy to zrównoważony rozwój i ograniczenie negatywnego wpływu na środwisko naturalne. Produkcję, w większości opiera na własnych uprawch, pod które naturalnie wzboagca się ziemię nawozami organicznymi. Stosuje również ekologiczne opakowania, co ma wpływ na zmniejszenie emisji Co2 do środowiska.

Ukryj
Zobacz szczegóły

ANDECHSER

Niemiecka marka, rodzinna firma działająca w branży mleczarskiej.

100 letnia historia firmy mocno ugurntowała ją na rynku. Współpracuje z ponad 640 gospodarstwami ekologicznymi. W 2008 uhoronowana nagrodą zrównoważonego rozwoju - pod egidą Prezydenta Niemiec. W bogatej ofercie firmy znajdują się mi.n.: mleka, jogurty, desery, jogurty typu SKYR, sery, produkty z koziego mleka.

 

Ukryj
Zobacz szczegóły

ALGAMAR

Hispzańska marka. Firma specjalizuje się w zbieraniu i suszeniu alg morskich.

Algi suszone są przy użyciu tradycyjnej, bezpiecznej metody konserwacji, wyuczonej od ludów i kultur jedzących morskie warzywa.

Suszone algi utrzymują się w idealnym stanie przez wiele lat, są łatwe w transporcie i przechowywaniu w temperaturze pokojowej.
Algamar suszy swoje warzywa morskie w niskiej temperaturze, aby zachować maksymalną wartość odżywczą.

Ukryj
Zobacz szczegóły

BABYBIO

Francuska marka oferująca ekologiczne produkty dla niemowlaków już od 4 miesiąca życia.

Od 20 lat obecna na rynku, pionier ekologicznych produktów dla dzieci. Wytwarza produkty tylko z naturalnych składników w większości pochodzących z regionów Francji. Posiada własne farmy. Szczególną wagę przywiązuje do właściwości odżywczych składników używanych do produkcji, oraz ich jakości. Posiada szeroką gamę produktów dla niemowlaków, zapeniając pożywienie na cały dzień.

Ukryj
Zobacz szczegóły
Pokaż więcej producentów