Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

MNIAM BIO

Mniam to seria produktów przygo-towana specjalnie dla najmłodszych, bo dobre nawyki żywieniowe kształtują się już od pierwszych dni życia dziecka. Dlatego wspieramy Mamy oferując starannie wyselekcjonowane produkty, które stanowią uzupełnienie zrównoważonej diety Maluszka. Najwyższej jakości składniki z certyfikatem ekologicznym i receptury dostosowane do wieku i potrzeb dziecka to najlepszy start.

Mniam to seria produktów przygotowana specjalnie dla najmłodszych, bo dobre nawyki żywieniowe kształtująsię już od pierwszych dni życia dziecka.

Dlatego wspieramy Mamy oferując starannie wyselekcjonowane produkty, które stanowią uzupełnienie zrównoważonej diety Maluszka. Najwyższej jakości składniki z certyfikatem ekologicznym i receptury dostosowane do wieku i potrzeb dziecka to najlepszy start.

Ukryj
Zobacz szczegóły

Clearspring

Historia firmy Clearspring rozpoczęła się w 1977 roku w Londynie, wraz z otwarciem przez Christophera Dawsona pierwszego sklepu ze zdrową żywnością. W 1980 roku założyciel przeniósł się do Japonii i momentalnie zakochał się w tamtejszej kuchni. 10 lat później, po powrocie do Anglii Christopher zainspirowany japońską kuchnią postanowił podzielić się swoją wiedzą i założył firmę Clearspring.

Historia firmy Clearspring rozpoczęła się w 1977 roku w Londynie, wraz z otwarciem przez Christophera Dawsona pierwszego sklepu ze zdrową żywnością. W 1980 roku założyciel przeniósł się do Japonii i momentalnie zakochał się w tamtejszej kuchni. 10 lat później, po powrocie do Anglii Christopher zainspirowany japońską kuchnią postanowił podzielić się swoją wiedzą i założył firmę Clearspring. Dzięki szerokiej gamie egzotycznych produktów działalność stale się rozwijała a wraz z tym przychodziły kolejne sukcesy. Na początku XXI wieku zadebiutowała europejska linia produktów, co znacznie poszerzyło dostępny asortyment najwyższej jakości produktów. Ponad 20-to letnie doświadczenie w handlu żywnością ekologiczną pozwala mieć pełne zaufanie do produktów z logo Clearspring a wciąż poszerzana oferta z każdym rokiem zaspokaja coraz większą rzeszę najbardziej wymagających klientów. 

Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty Clearspring są w 100% wegańskie oraz nie zawierają dodatku cukru rafinowanego. Certyfikat ekologiczny spełnia wszystkie normy zawarte w prawie Unii Europejskiej a artykuły bezglutenowe zostały wielokrotnie przebadane pod kątem nawet śladowych ilości glutenu.  

 

Ukryj
Zobacz szczegóły

Granoro

Założycielem firmy Granoro jest pan Attilio Mastromauro, który w 2013 roku obchodził swoje 100 rocznicę urodzin! Produkowanie najwyższej jakości makaronów od zawsze było jego marzeniem. Do czynów przeszedł w 1930r. w miejscowości Corato na południu Włoch. Już od czasów Imperium Rzymskiego region ten był znany z upraw najlepszej pszenicy durum w Europie. Bazując na wieloletnim rodzinnym doświadczeniu pan Attilio Mastromauro w 1967r. stworzył własną fabrykę makaronów znaną dzisiaj pod nazwą Granor

Założycielem firmy Granoro jest pan Attilio Mastromauro, który w 2013 roku obchodził swoje 100 rocznicę urodzin! Produkowanie najwyższej jakości makaronów od zawsze było jego marzeniem. Do czynów przeszedł w 1930r. w miejscowości Corato na południu Włoch. Już od czasów Imperium Rzymskiego region ten był znany z upraw najlepszej pszenicy durum w Europie. Bazując na wieloletnim rodzinnym doświadczeniu pan Attilio Mastromauro w 1967r. stworzył własną fabrykę makaronów znaną dzisiaj pod nazwą Granoro. Od samego początku produkcji pan Mastromauro osobiście dbał o jakość produkowanych produktów, która miała być znakiem rozpoznawczym na tle licznej konkurencji. Dzięki temu w kilka lat produkcja wzrosła ze 150 do 500 kwintali dziennie aby dzisiaj dojść do liczby 3500. 

Ukryj
Zobacz szczegóły

La Selva

LaSelva położona jest w południowej Toskanii od 1980 roku zajmuje się (w oparciu o wytyczne rozporządzenia w sprawie rolnictwa ekologicznego UE) uprawą warzyw i owoców ekologicznych. Na powierzchni około 350 ha uprawiane są nie tylko warzywa, owoce, ale także zboża i mieszanki paszowe dla bydła, ponieważ nasze gospodarstwo ekologiczne jest wszechstronnym, mieszanym gospodarstwem uprawnym wraz z inwentarzem. LaSelva jest przykładem na to, że rolnictwo ekologiczne i rolnictwo przyjazne naturze mog

LaSelva położona jest w południowej Toskanii od 1980 roku zajmuje się (w oparciu o wytyczne rozporządzenia w sprawie rolnictwa ekologicznego UE) uprawą warzyw i owoców ekologicznych. Na powierzchni około 350 ha uprawiane są nie tylko warzywa, owoce, ale także zboża i mieszanki paszowe dla bydła, ponieważ nasze gospodarstwo ekologiczne jest wszechstronnym, mieszanym gospodarstwem uprawnym wraz z inwentarzem. LaSelva jest przykładem na to, że rolnictwo ekologiczne i rolnictwo przyjazne naturze mogą funkcjonować wspólnie dbając o naturę i wykorzystując ostrożnie wszystkie dostępne zasoby.

Ukryj
Zobacz szczegóły

Topfer

Niemiecki producent żywności dla najmłodszych. W ofercie można znaleźć kaszki zbożowe dla dzieci od 4 miesiąca życia.

Niemiecki producent żywności dla najmłodszych. W ofercie można znaleźć kaszki zbożowe dla dzieci od 4 miesiąca życia. Topfer to firma z długoletnią tradycją. Założona w 1911r. przez Maxa Topfera w Böhlen niedalego Lipska a w 1923 roku przeniesiona w Alpy Bawarskie.

Ukryj
Zobacz szczegóły

Voelkel

100% soki owocowe i warzywne oraz napoje gazowane. Wszystko w jakości BIO lub Demeter!

Pokaż więcej producentów