Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Bakalie

Nasz asortyment bakali stale się powiększa. To najwyższej jakości ekologiczne orzechy, suszone i kandyzowane owoce w wygodnych kartonikach. (...)

Zobacz szczegóły

Cukier i środki słodzące

Cukier trzcinowy, fruktoza, syrop z agawy to dopiero początek listy naturalnych środków słodzących dostępnych w naszej ofercie. Posiadamy również słodziki na bazie stewii. (...)

Zobacz szczegóły

Oleje i oliwy

W swojej ofercie posiadamy oleje i oliwy najwyższej jakości. Nasze rodzime ekologiczne oleje - rzepakowy, słonecznikowy, lniany oraz z całego świata oleje kokosowe, sezamowe, sojowe oraz oliwa z oliwek. (...)

Zobacz szczegóły

Pieczywo

Pieczywo chrupkie pod marką EkoWital to wybór 3 produktów. W ofercie mamy pieczywo amarantusowe bezglutenowe, pieczywo orkiszowe i wieloziarniste z 8 różnych ziaren! Również pieczywa PEMA i Clearsping doskonale uzupełniają naszą ofertę. (...)

Zobacz szczegóły

Produkty zbożowe (mąki, kasze, makarony)

Produkty zbożowe najwyższej jakości. Od ekologicznych mąk po gotowe produkty. (...)

Zobacz szczegóły

Przetwory owocowe i warzywne (dżemy, sosy)

W tej kategorii znajdziecie przetwory owocowe od czystych musów bez dodatku cukru po dżemy i konfitury. Ekologiczne warzywa konserwowe w słoikach oraz przetwory z pomidorów pod wieloma postaciami. (...)

Zobacz szczegóły

Przyprawy

Wybór, przypraw, bulionów, a także sosów i musztard pozwoli ubarwić Twoją kuchnie, a to wszystko w jakości BIO! (...)

Zobacz szczegóły

Słodycze i przekąski

Dbamy o to by słodycze i przekąski przez nas oferowane były zdrowszą alternatywą dla popularnych produktów. Jakość BIO, zamienniki sacharozy, produkty bezglutenowe, każdy znajdzie małą przyjemność dla siebie. (...)

Zobacz szczegóły