Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Cukier

Cukier brązowy, cukier kokosowy, cukier trzcinowy, cukier ekologiczny / BIO - wiele z nich to alternatywa dla białego cukru. 

Ekologiczny cukier kokosowy EkoWital jest produkowany z soku palmy kokosowej. Charakteryzuje się lekko karmelowym smakiem. Ze względu na niski indeks glikemiczny polecany jest diabetykom. Jest bogaty w magnez, potas, żelazo oraz witaminy grupy B oraz C. W ofercie również naturalny i ekologiczny cukier kokoswy producenta Diet-Food 

Ekologiczny cukier trzcionowy jest rówież naturalnym zamiennikiem białego cukru. Jest mniej słodszy i ma subtelniejszy smak niż zwykły biały cukier. Co najważaniejsze ma mniej kalorii niż biały. W ofercie posiadamy cukier trzcinowy własnej marki EkoWital oraz marki Dr Zdrowie.

Cukier brązowy Demerara to gwarancja najwyższej jakości naturalnego cukru trzcinowego o bogatym smaku i aromacie. Doskonały zarówno do kawy, herbaty jak i czekolady na gorąco. Świetnie spradzi się w irish coffe i różnego rodzaju napojach. Dostawcą tego rodzaju cukru jest firma Confex.

 

 

 


 

Powiązani producenci

EKOWITAL
CONFEX
DIET-FOOD
DR ZDROWIE