Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Kakao

Kakao to napój przyrządzany na bazie proszku z nasion owoców kakaowca. Właściwości zdrowotne kakao docenili już Majowie i Aztekowie, był przez nich nazywany napojem bogów.

Ekologiczne kakao EkoWital to oferta również dla dzieci. Ekologiczne kakao instant kids z pewnością rozweseli niejedno dziecięce podniebienie. Naturalne, mielone kakao w proszku z ekologicznych upraw  zostało odtłuszczone do zawartości ok 11 % tłuszczu. Idealnie nadaje się do wypieków, owsianek i deserów.

Ecor proponuje ekologiczne kakaoktórego 98% składu pochodzi ze źródeł Fair rade.

DIET FOOD to oferta kruszonego ziarna kakaowca BIO BEZGL. 200 g. To produkt 100 % naturalny i ekologiczny. Kakao ma bardzo dobry wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Kakao jest bogatym źródłem wielu składników odżywczych. Zawiera przeciwutleniacze, które chronią nas przed wolnymi rodnikami, które atakują nasze DNA, powodując różne choroby i starzenia się organizmu. Ponadto kakao poprawia nastrój, dzięki zawartej w nim serotoninie. Jest również bogate w magnez. 

Ziarno kakaowca ( puder ) BIO 200 g DIET FOOD - Produkt należy do rodziny SUPERFOOD - w nieprzetworzonej formie zawiera cenne dla organizmu składniki. Ziarna kakaowca sa bogatym źródłem mahnezu, błonnika, fosforu, żelaza, miedzi, cynku, manganu i potasu. Zawiera również witaminy z grupy B oraz duże ilości ochronnych związków przeciwutleniających. Nalezy wymieszać 1 łyżeczkę z mlekiem, jogurtem, sokiem lub dodać do sałatki, deseru.

Łuska kakaowa od BRACI CYBA jest świetną alternatywą dla kakaa i kawy zbożowej. Łuska kakaowca zawiera cząsteczki licznych substancji biologicznie czynnych, takich jak kofeina, teobromina, magnez, polifenole, z których wszystkie mają udział w utrzymywaniu wagi ciała. Znana jest również z właściwości laktacyjnych. Jest łagodnym środkiem pobudzającym, dodającym ciału energii.

Powiązani producenci

EKOWITAL
DIET-FOOD
ECOR