Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Dezodoranty

Dezodoranty Urtekram

Minerały są coraz bardziej rozpowszechnione jako czysta alternatywa w produktach do makijażu i pielęgnacji. My używamy soli mineralnych w naszym krystalicznym dezodorancie. To świetny składnik ponieważ naturalnie zmniejsza rozwój bakterii i powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Dezodoranty Urtekram szybko się wchłaniają, nie pozostawiając żadnych niepożądanych plam lub białych resztek na skórze lub ubraniu. Ponadto, gliceryna z warzyw odżywia skórę pod pachami.

Kosmetyki marki Shmidts to szeroka ofera kwiatowych i owocowych zapoachów w sztyfcie i w kulce. Pomagają zwalczać nieprzyjemny zapach i zapewnić poczucie świeżości. Wolny od aluminium, glikolu peopylenowego, parabenów i flatanów. Zawiera naturalne minerały Nie tłusta i nie lepka formuła, łatwo się wchłania. Nie testowano na zwierzętach. Produkt wegański.

Gron balance oferuje dezodoaranty do wszystkich rodzajów skóry. Do codziennego użytku. Certyfikowane, hipoalergiczne, delikatne do łatwego i higienicznego stosowania. Zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, pozostawiając skórę miękką i zadbaną. Nieuczulający i odpowiedni dla Vegan.

Powiązani producenci

URTEKRAM
GRON BALANCE
SCHMIDTS