Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Ochrona przeciwsłoneczna

Kosmetyki firmy Derma - produkty o bardzo wysokiej ochornie słonecznej dla dzieci i dorosłych. Chronią zarówno przed szkodliwym wpływem opalania jak i pilęgnuja skórę po opalaniu.Przenaczone dla skóry normalnej, mieszanej i wrażliwej.

Derma Sun Balsam po opalaniu - stanowi doskonały wybór, jeżeli Twoja skóra potrzebuje pielęgnacji po cudownym dniu spędzonym na słońcu. Produkt ten posiada witaminę E i naturalne oleje co zapewnia skórze wysoki poziom nawilżenia i sprawia, że staje się ona miękka i delikatna. Ma lekką konsystencję, dzięki której łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Derma Sun Balsam po opalaniu zawiera wyciąg z aloesu, który regeneruje skórę, pomaga likwidować zaczerwienienia i podrażnienia skóry po opalaniu. Produkt hipoalergiczny - bez substancji zapachowych, parabenów ani barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i reakcji skórnych. Produkt otrzymał certyfikaty: AllergyCertified i Astma-Allergi Danmark - dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych, wolnych od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji. Bez zapachów, bez barwników, bez parabenów Nordic Ecolabel - dla certyfikowanych produktów przyjaznych środowisku i nie testowanych na zwierzętach.

Balsam dla dzieci ma bardzo wysoką wodoodporność i spełnia nowe zalecenia UE dotyczące optymalnej ochrony przez promieniowaniem UVA i UVB. Chroni skórę przed wysychaniem oraz sprawia, że jest elastyczna i miękka. 0% parabenów, perfum i barwników - certyfikowany produkt organiczny.

Balsmay słoneczne to wysoka ochrona przed promieniami UVA i UVB również dla osób z bardzo wrażliwą skórą i skłonnością do alergii i AZS.

Powiązani producenci

DERMA