Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Napoje bezmleczne

Hurtownia ekologiczna Eko-Wital może siępochwalić szeroką ofertą napojów bezmlecznych.

Dwiema firmami, z którymi współpracujemy w tym zakresie są: RiceDream i Ecomil.

Firmy te dbają o niski poziom IG w swoich produktach, ponadto tworzą one wyroby pozbawione zarówno glutenu, jak i laktozy.

Produkty firmy RiceDream:

- Rice Dream Original Organic- produkt ten został stwo

 

rzony na bazie wody, ekologicznego ryżu i oleju słonecznikowego. Występuje w nim także niewielki dodatek soli morskich. Napój ten także nie zawiera produktów nabiałowych, jest lekkostrawny i niskokaloryczny.

- Rice Dream Vanilla Organic- napój wzbogacony o naturalny aromat wanilii, podobnie jak reszta produktów firmy RiceDream nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Jego zaletą jest smak, który możemy wykorzystać do stworzenia pysznej, waniliowej latte.

- Rice Dream Chocolate Calcium & Vitamins- 100% naturalnych składników. W dodatku jest on lekkostrawny i niskokaloryczny, a wzbogacenie o witaminy i wapń powoduje, że szklanka 200ml. zapewnia 30% zalecanej dziennej dawni wapnia, którego przyswajanie staje się prostsze, gdyż produkt ten zawiera witaminę D2.

 

 

 

- Almond Dream Original Calcium & Vitamins- bezmleczny, migdałowy napój. Jest to niskotłuszczowy i bez dodatku sztucznych aromatów produkt, idealnie zastępujący mleko w domowych wypiekach oraz przy produkcji lodów. Posiada od również witaminy: A, E, D2 i B12; będące niezbędnymi elementami diety każdego z nas.

- Oat Dream Original + Calcium & Vitamins- kolejny produkt firmy RiceDream- tym razem owsiany- wzbogacony o wartości odżywcze. Niski poziom tłuszczu, obecność błonnika, ale przede wszystkim ilość wapnia równa tradycyjnemu mleku krowiemu czyni je atrakcyjnym. Witami D2 i B12 pomogą w ewentualnym uzupełnieniu niedoborów.

 

 

 

 

 

Firma Ecomil

-Ecomil Mleko migdałowe - produkt pozbawiony cukru (jego ilość nie przekracza 0,5 grama na 100 mililitrów mleka).Zawiera niewielką ilość tłuszczu, jest świetnym zastąpieniem tradycyjnego mleka w każdej kuchni. Bezcukrowy shake z mlekiem kokosowym, czy gazpacho z mleka migdałowego to tylko jedne z wielu możliwości, które zapewnia nam ten produkt.

Posiadamy szeroką gamę produktów firmy Ecomil. Są to między innymi:

 -Śmietanka kokosowa oraz migdałowa, które doskonale zastąpią tradycyjne mleko do kawy. 
Ponadto mleko migdałowe posiada witaminy z grupy B. Są to produkty, które świetnie nadają się do
gotowania, dostępne też w wersji z przyprawami by przygtować fantastyczne dania kuchni tajskiej
i hinduskiej.

 

 

 

 

-Mleko migdałowe lub kokosowe (zarówno niesłodzone, jak i na bazie cukrów naturalnych) są idealnymi zamiennikami tradycyjnego mleka. Szczególnie zachęcamy osoby mające problem z tolerancją laktozy, gdyż dostępne są u nas także produkty pozbawione laktozy.

Ale to nie koniec, możesz u nas dostać również napoje owsiane, czy sojowe.

Napój owsiany zawiera wiele białka, błonnika, ale przede wszystkim wzbogacone jest ono o kwas linolowy zapobiegający sklerozie, witaminy z grupy B, żelazo, fosfor oraz potas. Bogaty w krzem owiec ma wpływ na regenerację układu kostnego i tkanki łącznej.

Napój owsiany z wapniem instant- również zawiera dużą ilość białka i błonnika, co więcej posiada białko. Zawiera on krzem, żelazo, które organizm łatwo przyswaja. Zarówno medycyna konwencjonalna, jak i chińskie uznają ten napój za pokarm o korzystnym wpływie odżywczym i zdrowotnym.

Napój, mleko sojowe - jest to produkt, którym można zastąpić mleko w posiłkach, ale również spożywać go bezpośrednio. Napój ten jest wytwarzany z nasion soi pochodzących z ekologicznych upraw. Soja zawiera m.in: żelazo, potas, białko i wapń. Produkt ten można wykorzystać również do pieczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązani producenci