Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Napoje roślinne

Firmy, z którymi współpracujemy w tym zakresie to światowe marki, takeie jak IsolaBio, Voelkel, Ecomil, Naturgreen.

Firmy te dbają o niski poziom IG w swoich produktach, ponadto tworzą one wyroby pozbawione zarówno glutenu, jak i laktozy.

Krem kokosowy EkoWital pozwala oszczędzić kłopot z otwieraniem i obieraniem kokosa. Jest głównym i niezbędnym składnikiem przy przygotowywaniu szerokiej gamy produktów spożywczych, takich jak curry, desery, pasta kokosowa do smarowania, syrop kokosowy, ser kokosowy, pieczywo i napoje. Może byc również stosowany jako zamiennik mleka w niektórych deserach, takich jak czekolada i inne wyroby cukiernicze.

Napoje roślinne Ecomil są doskonałą alternatywą mleka. Są wytwarzane zgodnie z zasadami rolnictwa ekoloicznego o czym świadczy certyfikat ekologiczny. Napoje te idealnie nadają się dla wegan oraz osób z nietolerancją mleka. Dodatkowym atutem jest to że to produkt bezglutenowy, a seria 'NO SUGAR" nie tylko nie zawiera dodatku cukru, ale ma zatwierdzony bardzo niski poziom cukrów prostych co czyni go bezpiecznym dla diabetyków i osób z insulinoopornością. W ofercie m.in. Ecomil Mleko migdałowe - produkt pozbawiony cukru (jego ilość nie przekracza 0,5 grama na 100 mililitrów mleka).Zawiera niewielką ilość tłuszczu, jest świetnym zastąpieniem tradycyjnego mleka w każdej kuchni. Bezcukrowy shake z mlekiem kokosowym, czy gazpacho z mleka migdałowego to tylko jedne z wielu możliwości, które zapewnia nam ten produkt. Śmietanka kokosowa oraz migdałowa, które doskonale zastąpią tradycyjne mleko do kawy. Ponadto mleko migdałowe posiada witaminy z grupy B. Są to produkty, które świetnie nadają się dogotowania, dostępne też w wersji z przyprawami by przygtować fantastyczne dania kuchni tajskieji hinduskiej. Mleko migdałowe lub kokosowe (zarówno niesłodzone, jak i na bazie cukrów naturalnych) są idealnymi zamiennikami tradycyjnego mleka. Szczególnie zachęcamy osoby mające problem z tolerancją laktozy, gdyż dostępne są u nas także produkty pozbawione laktozy. Napój owsiany zawiera wiele białka, błonnika, ale przede wszystkim wzbogacone jest ono o kwas linolowy zapobiegający sklerozie, witaminy z grupy B, żelazo, fosfor oraz potas. Bogaty w krzem owiec ma wpływ na regenerację układu kostnego i tkanki łącznej. Napój owsiany z wapniem instant- również zawiera dużą ilość białka i błonnika, co więcej posiada białko. Zawiera on krzem, żelazo, które organizm łatwo przyswaja. Zarówno medycyna konwencjonalna, jak i chińskie uznają ten napój za pokarm o korzystnym wpływie odżywczym i zdrowotnym.

Napój, mleko sojowe - jest to produkt, którym można zastąpić mleko w posiłkach, ale również spożywać go bezpośrednio. Napój ten jest wytwarzany z nasion soi pochodzących z ekologicznych upraw. Soja zawiera m.in: żelazo, potas, białko i wapń. Produkt ten można wykorzystać również do pieczenia.

Isolabio - włsoka marka oferująca szeroką gamę ekologicznych napojów roślinnych ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Opakowania produtków pochodza z rodziny Tatra Pak - w pełni nadające się do recyklingu. Dostępne w więszych litorwych opakowniach oraz mniejszych, żadko spotykanych. Doskanełe jako alternatywa śmietany, napojow mlecznych, do sosów i sałatek. 

Clearsprimg oferuje mleko kokosowe stworzone z najlepszych kokosów ze Sri Lanki, które są specjalnie selekcjonowane, potem łuskane, rozdrabiane, prasowane i filtrowane. Ze swoim lekko słodkim smakiem idealnie nadaje się do dań kuchni orientalnej czy indyjskiej.

Ekologiczne napoje roślinne Naturgreen mogą być spożywane o każdej porze dnia, na ciepło lub zimno, w kawie czy herbacie oraz w sosach, ciastach, naleśnikach czy puddingach. Nie zawiera laktozy. Są odpowiedni dla wegan.

Napój owsiany BIO Voelkel w ekologicznej, szklanej butelce! Wyprodukowany z bezglutenowego, pełnoziarnistego owsa. Odpowiedni dla osób na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej. 

Krem kokosowy Rish oszczędza kłopot otwierania i obierania kokosa. Jest idealne do sosów curry, deserów, napojów i wszystkich przepisów z wykorzystaniem kremu kokosowego. Krem ten nie zawiera cholesterolu i nie odkłada się w postaci niechcianej tkanki tłuszczowej. Może być wykorzystywany jako napój izotoniczny po intensywnym treningu.

Powiązani producenci

CLEARSPRING
VOELKEL
EKOWITAL
ISOLABIO
ECOMIL
VIGO
NATURGREEN
RISH