Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Soki owocowe, warzywne i kiszone

Ekologiczne soki EkoWital to szeroki wybór soków z warzyw i owoców. w ofercie m.in ekolgiczne soki jabłkowo-buraczkowe, jabłkowo-marchwiowe, jabłkowe, ekologiczne sok z cytryny, z czerwonych pomarańczy, z garnatów, z grejpfrutów, z imbiru, z limonki, z mandarynek, z pomarańczy. Doskonale gaszą pragnienie. Skałdniki pochodzą z upraw ekologicznych. Ekologiczne sok owocowo-warzywne doskonale wzmacniają oraganizm, są idealne na zimowe wieczory. 

Premium Rosa to marka tworząca produkty z myślą o zdrowiu. Oferowane produkty to przede wszystkim 100% naturalnie mętne soki NFC z owoców i roślin zielarskich, produkty funkcjonalne o wzmocnionym działaniu z dodatkiem ziół, syropy owocowe i ziołowe, liofilizowane owoce oraz ziołowo – owocowe herbatki dla dzieci i niemowląt, kobiet w ciąży i karmiących.

Soki warzywne Voelkel składają się w 100% z warzyw. Świeże prosto z w jakości Demeter trafiają do butelki. Nie możesz uzyskać więcej świeżości i różnorodnych składników odżywczych. Linia Bio C to mieszanka ekologicznych owoców specjalnie wyselekcjonowanych aby stworzyć produkt bogaty w antyoksydanty i żelazo które pomagają walczyć w wolnymi rodnikami, przez co opóźniają proces starzenia naszego ciała oraz zmniejszają ryzyko chorób.

Ekologiczne soki 100% Polska Róża to produkty bezpośrednio tłoczone z owoców pochodzących z organicznych upraw na terenie Polski. Na ekologicznych plantacjach nie wykorzystuje się chemicznych nawozów i środków ochrony roślin, co sprawia, że owoce są zdrowsze, bezpieczniejsze oraz zawierają jeszcze więcej składników odżywczych. Soki 100% tłoczone są bezpośrednio z owoców (NFC – nie z koncentratu). Nie zawierają konserwantów ani innych sztucznych dodatków, by przekazać tylko to, co najcenniejsze w owocach – bogactwo składników odżywczych. Specjalny proces tłoczenia soku pozwala zachować ich jak najwięcej, a ciemna butelka chroni ważne dla organizmu witaminy i substancje przed degradacją.

Biofood to przetwórnia skoncentrowana na produkcji wysokiej jakości ekologicznych soków z warzyw kiszonych oraz przetworów z warzyw i owoców. Wiele produktów, a zwłaszcza soki kiszone z warzyw, postrzegane są przez współczesną medycynę jako żywność będąca doskonałą profilaktyką w wielu chorobach układu pokarmowego oraz chorób nowotworowych. W tych ostatnich schorzeniach soki kiszone ze względu na łatwą przyswajalność makro i mikroelementów oraz obecność związków antocyjanowych pochodzących z buraka, marchwii, selera lub czerwonych winogron mogą działać zarówno profilaktycznie jak i wspomagać leczenie farmakologiczne.

Sok z buraka kiszonego Vitapol to jeden z topowych produktów firmy VITAPOL. Konsumenci wiedzą, że jego picie korzystnie wpływa na kondycję organizmu. Burak to środek krwiotwórczy. Zawarte w nim barwniki czterokrotnie zwiększają przyswajanie tlenu przez komórki. Betacyjanina jest antyutleniaczem chroniącym przed zgubnym działaniem wolnych rodników. Dlatego buraki należą do warzyw najskuteczniej zwalczających raka. Wspomagają organizm po chemioterapii, przy niedokrwistości i anemii. Pijmy sok z buraków kiszonych.

Rembowscy produkują naturalnie tłoczone soki, w których nie znajdziesz żadnych barwników i konserwantów. Od 40 lat stosuje tradycyjną metodę tłoczenia. W ten sposób powstają pyszne, naturalne soki owocowe, które po przelaniu do ekologicznych butelek trafiają do spiżarni. Tam czekają właśnie na Ciebie, byś mógł cieszyć się ich orzeźwiającym smakiem.

W naszej ofecrie znajduja się również soki z kapusty kiszonej firmy Voelkel, Charsznickie oraz Biofood. Soki z kisoznego buraka i iwleu innych kisoznych warzyw. Doskonale wzmacniają organizm.

Smotthies Humble są wyprodukowane z najświeższych organicznych owoców, jagód i warzyw. Są tłoczone na zimno w celu zachowania ich prawdziwego smaku i wyrazistego koloru. Dzięki temu zachowują wszystkie wartościowe witaminy i minerały jakie oferuje natura.

Powiązani producenci

VOELKEL
PREMIU ROSA
EKOWITAL
POLSKA RÓŻA
BIOFOOD
CHARSZNICKIE
CINNA
HUMBLE
REMBOWSCY
VERO
YAGOODY