Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Produkty bezglutenowe

Ekologiczne racuchy z ciecierzycy na słodko EkoWItal to mieszanka na ekologiczne, bezGLUTENowe racuchy. Doskonałe jako deser, zwłaszcza z lodami, świeżymi owocami, kremami, czekoladą lub orzechami.

Ecor - oferuje ekologiczne, bezglutenowe pieczywo. W ofercie m.in. ekologiczne bułeczki kukurydziane, również z przyprawami, bułeczki do zapiekania, chleb kukurydziany z amarantusem, chleb z chia, chelb z mąką teff i nasionami dyni.

Schar oraz Schar BIO - to marka kojarzona z ogromną ofertą produktów bezglutenowych. Są specjalistami w swojej dzisinie. Każdy surowiec, zanim zostanie wykorzystany w produkcji, jest poddawany rygorystycznym kontrolom w laboratorium jakości. Tylko w ten sposób można zagwarantować by wszystkie produkty Schär były bezglutenowe i:

pozbawione chemicznych słodzików

pozbawione wzmacniaczy smaku

pozbawione barwników

pozbawione składników z GMO (Organizmami Modyfikowanymi Genetycznie).

W naszej ofercie posiadamy: bułki ciabata do zpaiekania, pieczywo chrupkie, foccacia z rozmarynem, chleb wieloziarnisty, chleb biały, bułki razowe,  bagietki do zapiekania, chleb wiejski, bułkę tarta, bułki wieloziarniste, chleb razowy, spody do pizzy oraz wrapsy. 

Powiązani producenci

EKOWITAL
ECOR
SCHAR
SCHAR BIO