Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

2015-08-13 aktualnosci

Kolejny produkt z naszej ofery doceniony przez rodziców!

Wybierając się w podróż, czy tę większą – na wakacje, czy też po prostu na krótką wycieczkę, warto mieć przy sobie coś smacznego i zdrowego. Najlepiej jeśli pod ręką znajdzie się przekąska, która nie tylko nasyci mały głód, ale również niewielkie pragnienie. Idealnie jeśli będzie również wykonana z najlepszych produktów, łatwa w przechowywaniu i transporcie. Za dużo wymagań? Nie da się mieć wszystkiego?

Niekoniecznie. Takie są właśnie produkty z kategorii 100% Fruit on the Go, które w Polsce dystrybuuje Hurtownia Produktów Ekologicznych Ekowital.

NN311-FOTG-Apple-_-Mango-02_1024x1024

Małe przekąski w wygodnym woreczku, zamykane w taki sposób, że można je otwierać i zamykać, bez obawy, że coś się rozleje. Niewielka zawartość – 100 gramów idealna na jedną wyprawę w plener. Zawartość można zjeść samodzielnie poprzez wyciskanie owoców z woreczka wprost do ust, można nią również polać przygotowaną kaszkę czy deserek. W każdej wersji wypada bardzo smacznie!

Bardzo wielki plus za skład.

Same owoce, bez cukru, słodzików, jakichś zbędnych dodatków. W wersji smakowej jabłko i mango mamy 80% jabłka i 20% mango. Wszystkie produkty pochodzą z upraw ekologicznych.

SONY DSC

nasze opakowanie

Najważniejsze dla dzieci, że są smaczne. Nasze córki zapytały po zjedzeniu – „mamusiu, będziesz kupować to częściej?”.

SONY DSC

skład

To najlepsza rekomendacja i dowód na to, że do owoców naprawdę nie trzeba dodawać nic. Same w sobie są smaczne. Idealne. Podoba nam się to, że producent nie poprawia natury i tworzy bardzo praktyczny i smaczny produkt. I za to HIT!


Czytaj więcej http://www.sosrodzice.pl/100-organicznych-owocow-clearspring-organic-100-fruit-on-the-go/#ixzz3inA1agfT