Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Nabiał bez laktozy

Ci, którzy nie tolerują laktozy w mleku, nie muszą rezygnować z przyjemności dóbr z Czernego Lasu. Oferta LAC – nabiału bez laktozy - to szeroka gama produktów nabiałowych. W ofercie:

Jogurty Klimeko to wysokiej jakości produkty nabiałowe w oparciu o tradycyjne receptury i naturalne metody wytwarzania - rękodzieło. Firma ceni naturalność smaku, powrót do tradycji i prostoty wytwarzania. Dba o wysoką jakość produktów poprzez higienę produkcyjną, a opakowanie próżniowe jest bezpiecznym i naturalnym sposobem zwiększenia trwałości produktu.W trakcie produkcji nie dodaje do produktów żadnych sztucznych dodatków lub produktów wielokrotnie przetworzonych powszechnie stosowanych w branży mleczarskiej takich jak: mleko w proszku, żelatyna, skrobia, pektyny, aromaty. W przypadku produktów płynnych nie stosuje homogenizacji. Niektóre z  produktów zawierają bakterie L.casei oraz Bifdobacterium lactis. Większość produkcji odbywa się bez udziału maszyn - produkcja ręczna.

Ekologiczne mleka bez laktozy marki Schwarzwaldmilch to zapasteryzowane świeże mleko pochodzące od krów z ekologicznie czystego rejonu Gór Swarzwaldu, zawierające naturalnie 1,5% i 3,5% tłuszczu. Mleko zostało pozbawione cukru mlecznego - laktozy, żeby również osoby mające problemy zdrowotne po spożyciu laktozy mogły się cieszyć pysznym smakiem i wartościami odżywczymi mleka.

Andechser pferuje Bio-Gouda *, pokrojony ser z 48% tłuszczu w suchej masie * z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego - bez laktozy.

Powiązani producenci

ANDECHSER
SCHWARZWALDMILCH