Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Napoje owocowe i gazowane

Bombilla to lekko gazowany, rześki i całkowicie naturalny napój w butelce pełnej magicznej Yerba Mate. Jest słodzona owocami! Oznacza to, że nie zawiera w sobie dosypywanych cukrów krystalicznych ani innych sztucznych substancji słodzących.Oczywiście zero konserwantów. Wszystkie składniki są dziełem natury. Skąd nazwa? Z jednej strony BOMBILLA to specjalna rurka, nieodzowny przedmiot do picia naparu z Yerba Mate z drugiej w języku hiszpańskim oznacza żarówkę! Bombilla to pierwszy polski napój na bazie Yerba Mate! 

Monn Brothers to Polskie, naturalnie soczyste, lekko gazowane lemoniady nie zawierające konserwantów oraz sztucznych barwników.

Prozdrowotny napój herbaciany VIGO jest naturalnym antyoksydantem, reguluje metabolizm, wspomaga układ odpornościowy, posiada działanie detoksykujące. VIGO to świetna alternatywa dla wszystkich sztucznych lub wysoko słodzonych napojów gazowanych.

B-Tea to orzeźwiające napoje wykonane z całkowicie naturalnych i certyfikowanych organicznych liści czarnej herbaty Darjeeling. Jest zawsze surowa, nigdy pasteryzowana i ma naturalnie występujące probiotyki i aminokwasy w każdej butelce! Opakowanie nie zawiera BPA. Po procesie fermentacji do napoju nie dodawane są cukry ani sztuczne słodziki. Produkt nie zawiera konserwantów.

Specjały herbaciane Voelkel są nie tylko zimne, ale przede wszystkim pyszne. Sekret ich wyjątkowo łagodnego i aromatycznego smaku tkwi w starannym procesie produkcji bez podgrzewania, wyjątkowo długim czasie przygotowania i oczywiście w wysokiej jakości składnikach. To jest jakość, której możesz spróbować. Wysokiej jakości podstawę Voelkel BioZisch stanowią soki owocowe i warzywne oraz ekstrakty ziołowe i przyprawowe w jakości organicznej i Demeter. Ponadto w rezerwacie biosfery Dolnosaksońskiej Doliny Łaby dostępna jest organiczna woda mineralna z własnego źródła naturalnego. Smak BioZisch dopełnia słodycz owocu i jest wolny od aromatycznych ekstraktów, słodzików i barwników. Wysokiej jakości podstawę Voelkel BioZisch stanowią nasze soki owocowe i warzywne oraz ekstrakty ziołowe i przyprawowe w jakości organicznej i Demeter. Ponadto w rezerwacie biosfery Dolnosaksońskiej Doliny Łaby dostępna jest organiczna woda mineralna z własnego źródła naturalnego. Smak BioZisch dopełnia słodycz owocu i jest wolny od aromatycznych ekstraktów, słodzików i barwników.

Kwasy chlebowe Vitafan oraz Gerima to naturlane napoje bezalkoholowe mające pozytywny wpływ na układ trawienny i przemianę materii.

Lemoniady Eureko i Ekowital to ekologiczne napoje wyprodukowane z sycylisjkis cytryn, słodozne syropem ryżowym.

Powiązani producenci

VOELKEL
EKOWITAL
B-TEA
CINNA
VIGO
DRINK2ME
ECOR
EUREKO
OBOŁOŃ
REMBOWSCY
SOTI
VITAFAN