Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Syropy

Syrop daktylowy EkoWital oraz Eureko doskonale nadaje się do deserów, wypieków, napojów, ale również jako dodatek do płatków śniadaniowych. Wymieszany z oliwą i solą nada ciekawy smak warzywom z grilla i piekarnika. Powstaje poprzez koncentrację soku z daktyli. 

Produkty klasztorne to marka, która tworzy produkty z najwyższej jakości składników.  Malina i żurawina syrop owocowy świetnei sparwdzi się jako rozcieńcozny z wodą napój.

Syropy Premium Rosa powstają z soków NFC lub wyciągów ziołowych. Charakteryzują się wysoką zawartością soku bądź wyciągu i stosunkowo niską zawartością cukru. Nie zawierają dodatku kwasku cytrynowego, aromatów i substancji konserwujących. Są naturalnie mętne i pasteryzowane

Polska Róża oferuje BIO syropy jako  wysokogatunkowe produkty o bardzo prostym i czystym składzie. Powstają z połączenia tylko dwóch składników – ekologicznego soku NFC (soku tłoczonego bezpośrednio z polskich owoców) i ekologicznego miodu. Syropy owocowe to produkty naturalne, wytwarzane tradycyjną metodą. Ich najważniejszym składnikiem jest sok NFC (nie z koncentratu), tłoczony bezpośrednio z owoców. Nasze syropy cechuje wysoka zawartość soku owocowego (min. 37%), dającego wyrazisty i intensywny smak. Nie znajdziesz w nich konserwantów, aromatów i sztucznych barwników.

Oferta syropów Vitapol to m.in. syrop imbirowy - doskonały dodatek słodzący do napojów i deserów. Działa rozgrzewająco i odtruwająco. Polecamy szczególnie do kawy i rozgrzewających herbatek. Bez konserwantów i barwników, syrop malinowy, również z melisą i malinami.

W ofecrie posiadamy również syrop malinowy Juchowo, syropy z czranego bzu marki Biofood, Vero syrop z malin słodozny cukrem trzcinowym.

Powiązani producenci

PREMIU ROSA
EKOWITAL
POLSKA RÓŻA
BIOFOOD
EUREKO
JUCHOWO
PRODUKTY KLASZTORNE
REMBOWSCY
VERO
VITAPOL