Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Desery i musy owocowe

Nasi dostawcy wiedzą jak zadbać o dietę najmłodszych. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór desrów i musów owocywch własnej marki Mniam / Am-Am. Nakwiększym zaiteresowaniem wśórd naszych klientów cieszy się ekologiczny deser gruszka-jabłko od 5 miesiąca oraz jabłko-banan-morela. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Zawartość cukru wynika z naturalnie wystepujących cukrów. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla niemowląt i dla małych dzieci.

Babybio to francuska mraka specjalizująca się w produktach spożywczych dla dzieci. Juz od ponad 20 lat na rynku. W ofercie tej marki posiadamy desry w wielu smakach: banan-jabłko, banan-morela, jabłko-borówka, jabłko-gruszka, jabłko-śliwka, deser jogurtowy malinowo-bananowy i wile innych. częśc oferty Babybio przenaczona jest dla maluszków będących na diecie bezglutenowej. 

Ovko - ekologiczne przecierki owocowe to świetna przekąska dla dziecka. Wygodne opakowanie idealnie nadaje się do zabrania na spacer z dzieckiem.

Powiązani producenci

MNIAM BIO
BABYBIO
OVKO