Dla nas liczy się tylko najwyższa jakość!

Dostarczamy produkty ekologiczne tylko sprawdzonych producentów

Przekąski

MNIAM Chrupki kukurydziane o smaku buraczków to doskonała przekąska dla dzieci od 7 miesiąca życia, dostarczająca do organizmu niezbędne składniki odżywcze przydatne do prawidłowego rozwoju. Sporządzono je na bazie składników BIO pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych, co świadczy o ich wysokiej jakości. Na tych uprawach nie stosuje się środków chemicznych ani nie poddaje się roślin genetycznym modyfikacjom. Chrupki te nie mają dodatku soli, MLEKA. Ekologiczne chrupki kukurydziane bez GLUTENu z dodatkiem marchewki. Czysty skład. Czysty skład. Produkt ekologiczny z wysokiej jakości organicznych składników.

Chrupki kukurydziane z serii LITTLE ANGEL przeznaczone są dla dzieci od 7 miesiąca życia. Wewnątrz opakowania znajdują się cztery 15g torebki z chrupkami o delikatnych smakach marchwi i jabłka.Produkt bezGLUTENowy, bez laktozy, wolny od SOJA i ORZECHY. Bez dodatku cukru i soli.

Biszkopty Babybio odpowiednie dla dzieci od 10 miesiąca jeśli są na to gotowe: mają przynajmniej 2 zęby i potrafią jeść kawałek chleba czy posiłek z małymi kawałkami oraz umie samodzielnie siedzieć. Dla dzieci od 8 miesiąca : jedynie zmieszane z mlekiem następnym.

Pałeczki i chrupki kukurydziane Tygryski BIO - pyszna, bezglutenowa przekąska.

Powiązani producenci

MNIAM BIO
BABYBIO